Designed & Powered by Ata Bilişim
Neden Duyu Grup?
Kıbrıs Ses siz değerli misafirlerinin yaşam kalitelerini arttırabilmeleri için Türkiye ve KKTC dahil olmak üzere toplam 18 ilde dalında uzman odyometrist'lerin çalıştığı şubelere sahiptir. Son teknoloji cihazlara sahip olmanın da avantajıyla doğru tanı ve tedavi şubelerimizde gerçekleştirilir.

Kıbrıs Ses'in diğer işitme merkezlerinden farkı nedir?
Kıbrıs Ses, piyasadaki bölgesel işitme merkezlerinden farklı olarak, ulusal hizmet veren köklü ve kurumsal bir kuruluştur. Kıbrıs Ses hizmet noktalarının her birinde aynı kalitede hizmeti aynı bedeli ödeyerek sahip olursunuz. Online internet tabanlı bilgisayar sistemi sayesinde, bilgileriniz tüm şubeler tarafından kolaylıkla görülebilir ve siz hangi şubemizden hizmet alırsanız alın, işlemleriniz çok kısa bir sürede halledilir. Kıbrıs Ses personeli konularında uzman kişilerden oluşmaktadır. Ürünlere ve programlama işlemlerine her zaman en üst seviyede hakim olabilmeleri için sürekli hizmet içi eğitimlere tabi tutularak kendilerini geliştirirler.

Kıbrıs Ses İşitme Cihazları Merkezi
Şht. Aygün Yusuf Sok. No:8, K.Kaymaklı / Lefkoşa
0533 842 8788 - 0542 889 5838

SSS
Neden Duyu Grup?
Kıbrıs Ses resmi web sitesine hoş geldiniz. İşitme cihazlarımız hakkında detaylı bilgi almak için çekinmeden bize yazın.