Designed & Powered by Ata Bilişim
Kurumsal
Kıbrıs Ses; işitme çözümleri alanında her biri en az 15 yıllık deneyimli, Türkiye'de bu sektöre yön vere, Türkiyenin en iyi işitme cihazı uygulayıcısı olan 11 işitme uzmanının 2010 yılında bir araya gelmesi ile oluşmuş, işitme sorunu olan insanların sorununa en doğru çözümü bulmak için uğraşan ve daha kaliteli bir yaşam sürdürmelerine imkan sağlamayı hedefleyen  işitme çözümleri alanında profesyonel bir şirkettir.

Türkiye genelinde 18 ilde  yer alan şubelerimizle  satış, teknik servis, satış öncesi ve sonrası destek konusunda size en iyi hizmeti sunmak için gelişmiş bir altyapıya sahibiz.

Şubelerimizde çalışan işitme uzmanlarımıza yılda 2 kez dünyadaki işitme sektöründeki yenilikler gösterilip, çocuk ve yetişkin hastaya en doğru ürünü ve en iyi hizmeti vermek için yapılması gerekenler anlatılmaktadır. Seminerler teorik değil, aynı zamanda uygulamalı olarak yapılmaktadır.

Kıbrıs Ses İşitme Cihazları Merkezi
Şht. Aygün Yusuf Sok. No:8, K.Kaymaklı / Lefkoşa
0533 842 8788 - 0542 889 5838

Kurumsal
SSS
Kıbrıs Ses resmi web sitesine hoş geldiniz. İşitme cihazlarımız hakkında detaylı bilgi almak için çekinmeden bize yazın.