Designed & Powered by Ata Bilisim
Kurumsal
Kibris Ses; isitme çözümleri alaninda her biri en az 15 yillik deneyimli, Türkiye'de bu sektöre yön vere, Türkiyenin en iyi isitme cihazi uygulayicisi olan 11 isitme uzmaninin 2010 yilinda bir araya gelmesi ile olusmus, isitme sorunu olan insanlarin sorununa en dogru çözümü bulmak için ugrasan ve daha kaliteli bir yasam sürdürmelerine imkan saglamayi hedefleyen  isitme çözümleri alaninda profesyonel bir sirkettir.

Türkiye genelinde 18 ilde  yer alan subelerimizle  satis, teknik servis, satis öncesi ve sonrasi destek konusunda size en iyi hizmeti sunmak için gelismis bir altyapiya sahibiz.

Subelerimizde çalisan isitme uzmanlarimiza yilda 2 kez dünyadaki isitme sektöründeki yenilikler gösterilip, çocuk ve yetiskin hastaya en dogru ürünü ve en iyi hizmeti vermek için yapilmasi gerekenler anlatilmaktadir. Seminerler teorik degil, ayni zamanda uygulamali olarak yapilmaktadir.

Kibris Ses Isitme Cihazlari Merkezi
Bedrettin Demirel Cad. No:127 / LEFKOSA
0533 842 8788 - 0542 889 5838
Kurumsal
SSS
Kibris Ses resmi web sitesine hos geldiniz. Isitme cihazlarimiz hakkinda detayli bilgi almak için çekinmeden bize yazin.
Subelerimiz