Designed & Powered by Ata Bilisim
Magusa İşitme Cihazları
Mağusa işitme Cihazları sektöründe 1997 yılında Magosa da açılan firmamız, konusunda uzmanlardan oluşan kadrosu ile günümüze kadar hizmet vermekte olup, kullanıcıların her türlü istek ve ihtiyaçlarına cevap verecek kalitede dünya markalarından oluşan işitme cihazlarını duyma güçlüğü çeken kişilere işitme cihazı uygulamaktadır. Magosa işitme Cihazları Dünyanın önde gelen üreticileri olan Phonak, Oticon, Siemens, Philips, Widex, GN Resaund gibi markaların en yeni teknolojisini kullanan son model işitme cihazlarını Magosa halkımıza buluşturmaktayız. Bu cihazların arasında hiç görünmeyen kulağın içine yerleşen cihazlar, kulak arkası görünmeyen cihazlar, şarz edilebilir su geçirmeyen, birbirleri ile kablosuz bağlantı kurabilen, telefon, televizyon, bilgisayar gibi teknolojilerle kablosuz bağlantı yapabilen cihazlar aklımıza gelen ilk cihazlardır…

Mağusa işitme Cihazları merkezinde tüm marka işitme cihazlarının tamir servis  bakım pil ve aksesuarlarını her markaya özel yöntemlerle, orijinal parça kullanarak yapmakta ve yapılan işlemi Gerçek kulak ölçüm cihazları ile sağlaması yapılıp fabrika çıkış performansında olduğuna emin olduktan sonra teslim edilmektedir. Merkezde işitme cihazlarının en önemli parçalarından olan kulak kalıplarının kişiye özel üretim ile yapılmakta olup, ses iletimi yapan bu çok önemli işitme cihazı parçasını en gelişmiş üretim teknolojileri kullanarak üretilip, hangi frekanslarda değişim sağladığını Gerçek Kulak Ölçüm Cihazı ile ölçüp hastalarımıza teslim edilmektedir. Magosa işitme Cihazları işitme cihazlarının pillerini ise, satışını yaptığımız cihazların gelişmiş özelliklerinin kolay çalışabilmesi için yeterli gücünün olup olmadığına dikkat ederek seçimini yapmakta ve ona göre satışını gerçekleştirmektedir. 

Magusa işitme Cihazları bölümünde odyolojik tüm testler gelişmiş son teknoloji test cihazları ile yapılmakta olup konusunda uzman odyologlarımız en güncel test tekniklerini kullanarak şikayet ayırmaksızın hastalarımızın sorunlarına çare aramaktadır. Çalışan uzmanlarımız Doç.Dr.Odyolog, Uzman Odyolog ve Odyologlardan oluşmakta olup tüm hasta tiplerinde 25 yıllık tecrübe ile yaklaşmaktadırlar. Uzmanlık alanları pediatrik guruptan başlamakta ve yetişkinlere kadar tüm yaş guruplarında hizmet vermektedirler. Magosa işitme Cihazları yeni doğan bebeklere yeni doğan işitme taraması yapıp, bebeğin işitsel beyin yollarında bir anormal durumun olup olmadığını anlamamızı sağlamaktayız. Konusunda uzman odyologlarımız bebeğin gelişimini kontrol ederek, herhangi bir problem olması durumunda erken müdahale ile soruna ilk baştan müdahale edip gereken tedaviye başlanması için ilgili uzman hekime yönlendirmektedir.

Mağusa işitme Cihazları şubemiz de her marka model işitme cihazı mevcut olup, konusunda uzman odyologlarımız hastaya gerekli tüm test ve kontrollerini yaptıktan sonra işitme cihazı denemesi yapmakta, bu denemeyi gürültülü ortamlarda, sakin ortamlarda, iş ortamlarında, ev ortamlarında, kalabalık yemek toplantı gibi karmaşık algoritmaların olduğu ortamlarda denemesi sağlanıp kendisine en uygun modeli seçmesini sağlamaktayız. Magosa işitme Cihazları şubemiz de işitme cihazı model seçimi yapıldıktan sonra kulağa uygun kulak kalıbı yapılıp son ayarları yapılırken son teknoloji REM cihazları ile kulağa uygunluğu kontrol edilip ince ayarları yapılmaktadır.

Kibris Ses Isitme Cihazlari Merkezi
Bedrettin Demirel Cad. No:127 / LEFKOSA
0533 842 8788 - 0542 889 5838

Magusa İşitme Cihazları
SSS
Kibris Ses resmi web sitesine hos geldiniz. Isitme cihazlarimiz hakkinda detayli bilgi almak için çekinmeden bize yazin.
Subelerimiz