Designed & Powered by Ata Bilisim
Lefkoşa İşitme Cihazları
Lefkoşa işitme Cihazları 1997 yılından beri hizmet vermeye devam eden firmamız konusunda uzmanlaşmış deneyimli kadrosuyla üst düzey hizmeti sunmakta olup kullanıcların  her türlü istek ve ihtiyaçlarını memnuniyet esasına dayanarak kaliteli hizmet vermeyi amaçlamıştır. Bu amaç doğrultusunda dünya markalarından oluşan işitme cihazlarını duyma güçlüğü çeken kişilere uygulamaktadır. Lefkoşa işitme Cihazları Dünyanın önde gelen üreticileri olan Phonak, Oticon, Siemens, Philips, Widex, GN Resaund gibi markaların en yeni teknolojisini kullanan son model işitme cihazlarını Lefkoşa halkımıza buluşturmaktayız. Sunduğumuz cihazlar görünüm ve şekil açısından kullanıcılara seçenek sunmaktadır. Bu cihazlar arasında Bu cihazların arasında hiç görünmeyen kulağın içine yerleşen cihazlar, kulak arkası görünmeyen cihazlar, şarz edilebilir su geçirmeyen, birbirleri ile kablosuz bağlantı kurabilen, telefon, televizyon, bilgisayar gibi teknolojilerle kablosuz bağlantı yapabilen cihazlar aklımıza gelen ilk cihazlardır…

Lefkoşa işitme Cihazları merkezinde tüm marka ve model işitme cihazlarının  tamir servis pil ve aksesuarlarını her markaya özel yöntemlerle, orijinal parça kullanarak ses düzeyi ve kalitesinin kontrolleri yapılmaktadır. İşitme cihazlarının kontrolleri gerçek kulak ölçüm cihazları ile sağlaması yapılıp fabrika çıkış performansında olduğuna emin olduktan sonra teslim edilmektedir. Merkezde işitme cihazlarının en önemli parçalarından olan kulak kalıplarının hazırlanma sürecinde kulak izleri steril bir ortamda alındıktan sonra kişiye özel üretim ile yapılmakta olup, ses iletimi yapan bu çok önemli işitme cihazı parçasını en gelişmiş üretim teknolojileri kullanarak üretilip, hangi frekanslarda değişim sağladığını Gerçek Kulak Ölçüm Cihazı ile ölçüp hastalarımıza teslim edilmektedir. Lefkoşa işitme Cihazları işitme cihazlarının pillerini ise, satışını yaptığımız cihazların gelişmiş özelliklerinin kolay çalışabilmesi ve gerekli  enerjiyi sağlayabilmesi için yeterli gücünün olup olmadığına ve pil ömrünün kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamasına dikkat ederek  seçimini yapmakta ve ona göre satışını gerçekleştirmektedir.

Lefkoşa işitme Cihazları bölümünde odyolojik tüm testler gelişmiş son teknoloji, kalibre edilmiş test cihazları ile yapılmakta olup konusunda uzman odyologlarımız en güncel test tekniklerini kullanarak hastalarımızın sorunlarına yardımcı olmaktadır. Çalışan uzmanlarımız Doç.Dr.Odyolog, Uzman Odyolog ve Odyologlardan oluşmakta olup tüm hasta tiplerinde 25 yıllık tecrübe ile yaklaşmaktadırlar. Bu noktada hasta memnuniyeti ve doğru uygulamayı deneyimli çalışanlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Uzmanlık alanları her yaş grubundaki kullanıcılara hitap eden kadromuz sayesinde  pediatrik guruptan başlamakta ve yetişkinlere kadar hizmet vermektedir. Lefkoşa işitme Cihazları yeni doğan bebeklere yeni doğan işitme taraması yapıp, bebeğin işitsel beyin yollarında bir anormal durumun olup olmadığını anlamamızı sağlamaktayız. . Konusunda uzman odyologlarımız bebeğin gelişimini kontrol ederek, herhangi bir problem ya da beklenmedik durum karşısında erken müdahale ile soruna ilk baştan müdahale edip gereken tedaviye başlanması, gerekli takibin uygulanması ya da test tekrarlarının yapılması  için ilgili uzman hekime yönlendirmektedir.

Lefkoşa işitme Cihazları şubemiz de her marka model işitme cihazı mevcut olup, konusunda uzman odyologlarımız hastaya gerekli tüm test ve kontrollerini yaptıktan sonra işitme cihazı denemesi yapmakta, bu denemeyi gürültülü ortamlarda, sakin ortamlarda, iş ortamlarında, ev ortamlarında, kalabalık yemek toplantı gibi karmaşık algoritmaların olduğu ortamlarda denemesi sağlanıp kendisine en uygun modeli seçmesini sağlamaktayız. Doğru model seçimini yaptıktan sonra uyguladığımız cihazlı ve cihazsız kelimeyi anlama testlerinde cihazın kullanıcıya sağladığı yararı görmesini sağlıyoruz.  Lefkoşa işitme Cihazları şubemiz de işitme cihazı model seçimi yapıldıktan sonra kulağa uygun kulak kalıbı yapılıp son ayarları yapılırken son teknoloji REM cihazları ile kulağa uygunluğu kontrol edilip ince ayarları yapılmaktadır.

Kibris Ses Isitme Cihazlari Merkezi
Bedrettin Demirel Cad. No:127 / LEFKOSA
0533 842 8788 - 0542 889 5838

Lefkoşa İşitme Cihazları
SSS
Kibris Ses resmi web sitesine hos geldiniz. Isitme cihazlarimiz hakkinda detayli bilgi almak için çekinmeden bize yazin.
Subelerimiz