Designed & Powered by Ata Bilisim
Kibris İşitme Cihazları
Kıbrıs işitme Cihazları sektöründe 1997 yılında açılan firmamız, konusunda uzmanlardan oluşan deneyimli ve özveri ile çalışan kadrosuyla günümüze kadar hizmet vermekte olup, kullanıcıların her türlü istek ve ihtiyaçlarına cevap verecek kalitede dünya markalarından oluşan işitme cihazlarını duyma güçlüğü çeken kişilere uygun ve doğru ayarda işitme cihazı uygulamaktadır. Kıbrıs işitme Cihazları Dünyanın önde gelen üreticileri olan Phonak, Oticon, Siemens, Philips, Widex, GN Resaund gibi çeşitli markaların en yeni teknolojisini kullanan son model işitme cihazlarını Kıbrıs halkımıza buluşturarak geniş bir seçenek imkanı sunmaktadır. Bu cihazların arasında estetik açıdan hiç görünmeyen kulağın içine yerleşen cihazlar, kulak arkası görünmeyen cihazlar, şarz edilebilir su geçirmeyen, birbirleri ile kablosuz bağlantı kurabilen, telefon, televizyon, bilgisayar gibi teknolojilerle kablosuz bağlantı yapabilen yaşam kalitesini artıran cihazlar aklımıza gelen ilk cihazlardır…

Kıbrıs işitme Cihazları merkezinde tüm marka işitme cihazlarının tamir servis pil ve aksesuarlarını her markaya ve modele özel yöntemlerle, orijinal parça kullanarak yapmakta ve yapılan işlemi Gerçek kulak ölçüm cihazları ile sağlaması yapılıp fabrika çıkış performansında olduğuna emin olduktan sonra teslim edilmektedir. Merkezde işitme cihazlarının en önemli parçalarından olan kulak kalıplarının kişiye özel üretim ile yapılmakta olup, ses iletimi yapan bu çok önemli işitme cihazı parçasını en gelişmiş üretim teknolojileri kullanarak üretilip, hangi frekanslarda değişim sağladığını Gerçek Kulak Ölçüm Cihazı ile ölçüp gerekli tüm kontroller yapıldıktan sonra hastalarımıza teslim edilmektedir. Kıbrıs işitme Cihazları işitme cihazlarının pillerini ise, satışını yaptığımız cihazların gelişmiş özelliklerinin kolay çalışabilmesi ve teknolojik özelliklerinin kullanılabilmesi için gerekli enerjiyi sağlayabilecek yeterli gücünün olup olmadığına dikkat ederek seçimini yapmakta ve ona göre satışını gerçekleştirmektedir. 

Kıbrıs işitme Cihazları bölümünde odyolojik tüm testler gelişmiş son teknoloji test cihazları ile yapılmakta olup konusunda uzman odyologlarımız en güncel test tekniklerini kullanarak hastalarımızın sorunlarına çare aramaktadır. Çalışan uzmanlarımız Doç.Dr.Odyolog, Uzman Odyolog ve Odyologlardan oluşmakta olup tüm hasta tiplerinde 25 yıllık tecrübe ile yaklaşmaktadırlar. Uzmanlık alanları pediatrik guruptan başlamakta ve yetişkinlere kadar tüm yaş guruplarında  her grubun kendi içinde farklı yaklaşım şekliyle kaliteli  hizmet vermektedirler. Kıbrıs işitme Cihazları yeni doğan bebeklere yeni doğan işitme taraması yapıp, bebeğin işitsel beyin yollarında bir anormal durumun olup olmadığını anlamamızı sağlamaktayız. Konusunda uzman odyologlarımız bebeğin gelişimini kontrol ederek, herhangi bir problem olması durumunda erken müdahale ile soruna ilk baştan müdahale edip gereken tedaviye başlanması için ilgili uzman hekime yönlendirmektedir.

Kıbrıs işitme Cihazları şubemiz de her marka model işitme cihazı mevcut olup tüm işitme kaybı tipleri ve derecelerine uygun cihazları deneme şansı tanıyoruz. Konusunda uzman odyologlarımız hastaya gerekli tüm test ve kontrollerini yaptıktan sonra işitme cihazı denemesi yapmakta, bu denemeyi gürültülü ortamlarda, sakin ortamlarda, iş ortamlarında, ev ortamlarında, kalabalık yemek toplantı gibi karmaşık algoritmaların olduğu ortamlarda denemesi sağlanıp kendisine en uygun modeli seçmesini sağlamaktayız. Kıbrıs işitme Cihazları şubemiz de işitme cihazı model seçimi yapıldıktan sonra kulağa uygun kulak kalıbı yapılıp son ayarları yapılırken son teknoloji REM cihazları ile kulağa uygunluğu kontrol edilip ince ayarları yapılmaktadır. İşitme cihazını kulladığı süre zarfında kullanıcıya yaptığımız anketler ile cihazdan alınan verimi ve kişinin yaşam kalitesindeki artışı kullanıcıya sunuyoruz

Kibris Ses Isitme Cihazlari Merkezi
Bedrettin Demirel Cad. No:127 / LEFKOSA
0533 842 8788 - 0542 889 5838

Kibris İşitme Cihazları
SSS
Kibris Ses resmi web sitesine hos geldiniz. Isitme cihazlarimiz hakkinda detayli bilgi almak için çekinmeden bize yazin.
Subelerimiz