Designed & Powered by Ata Bilisim
Kibris  İşitme Cihazı Fiyatları
İşitme Cihazı Fiyatları için Bir işitme cihazının fiyatı nedir? Çok Sıkça duyduğumuz bu sorunun cevabı o kadar da basit değil. İşitme cihazının bedeli, işitme kaybınızın seviyesine, şekline ve çeşidine, işitme cihazının modeline, teknolojisi ve teknik özelliklerine, sağlık güvencenize, yaşadığınız bölgeye, ve seçtiğiniz işitme cihazının çeşidine göre değişir. İşitme cihazı Fiyatları Size kesin fiyatı verebilecek tek kişi, işitme sağlığı uzmanınız olan odyologlarımızdır. Ancak, işitme cihazlarının gerçek değeri hakkında size çok fazla bilgi verebiliriz zira cihaz fiyatını belirleyen birçok faktör ve özellik vardır. İşitme cihazları sadece duymayı  sağlayan cihazlar değildir. Bu cihazlar aslında, çok yüksek teknolojiye sahip bilgisayarlardır.

Bir işitme cihazının değeri cihazın dışında görünen plastik malzemeye bakılarak belirlenemez. Cihazın içinde ise genellikle 5 ana birim bulunur:

  •    Mikrofon
  •    Amplifier (sinyal işleyici)
  •    Mikro çip
  •    Hoparlör
  •    Pil

Bunların hepsini bir araya getirdiğinizde, çok şiddetli işitme kaybına sahip bir insanın bile duymasını sağlayabilirsiniz. İşitmeye fiyat biçmek pek de kolay değildir. İşitme cihazları da sadece ses işleyicisinden ibaret değildir ve bu sebeple sadece tek bir parçaya bakılarak fiyatlandırılamaz.


İşitme Cihazı Fiyatları Çoğu tıbbi cihaz gibi, işitme cihazı da bir yatırımdır. İşitme cihazlarının fiyatları büyük farklılıklar gösterir ve stil, teknolojik özellikler, servis, bakım ve ülkenizin sağlık sistemine göre değişir.İşitme cihazı Fiyatları neleri içeriyor? Günümüzün birinci sınıf işitme cihazları, gün boyu üzerinizde taşıyabileceğiniz çok küçük bilgisayarlar gibidir. Sesleri sadece yükseltmekle kalmayıp, daha da netleştirir ve böylece hiçbir sesi kaçırmamanızı sağlarlar.Ayrıca birçoğunda bulunan Bluetooth bağlantısı gibi özelliklerle çeşitli cihazlardaki sesleri doğrudan işitme cihazınıza aktarabilirsiniz.Cihazlarda daha fazla kişiselleştirme ve kontrol için kullanılan uygulamalarla uzaktan ince ayar talebinde bile bulunabilirsiniz.Daha düşük fiyatlı işitme cihazlarında bu "akıllı" özelliklerin olma ihtimali daha düşüktür. Fiyat düştükçe, performans düzeyleri de düşebilir ve gelişmiş özelliklerin sayısı azalabilir.

İşitme cihazı fiyatları bilmeniz gerekenler İşitme cihazı maliyetini anlamak İşitme cihazlarının pahalı olabileceğini duymuşsunuzdur. Aslında uygun fiyatlı işitme cihazları ile pahalı cihazlar arasında değişen fiyatlarda seçenekler bulunmaktadır. Fiyat işitme kaybınızın düzeyine ve talep ettiğiniz teknik özelliklere göre değişmektedir.

İşitme cihazı bir kere ödenip uzun yıllar kullanabileceğiniz bir cihazdır. Ancak işitme cihazı fiyatları gözlük veya diz bandajı gibi diğer medikal sağlık ürünlerinden daha pahalı olabilir. İşitme cihazlarına en az 5 yıl süre ile kullanılabilen uzun vadeli yatırım gözüyle bakılmalıdır, işitme cihazına yatırım yapmak, uzun vadede hem sağlığınız hem de cüzdanınız için düşük maliyetlidir.

Türkiye'de sağlık masrafları pek çok kişi için çok yüksektir. Fakat 75 yaş ve üstü kişilerin yaklaşık %50'sinde işitme kaybı bulunduğu için işitme kaybına çözüm getirmek başlıca amacımızdır. Daha çok kişinin iyi daha duyması için çalışıyoruz, bu nedenle işitme cihazı fiyatları önemli bir konudur.

Kibris Ses Isitme Cihazlari Merkezi
Bedrettin Demirel Cad. No:127 / LEFKOSA
0533 842 8788 - 0542 889 5838

Kibris  İşitme Cihazı Fiyatları
SSS
Kibris Ses resmi web sitesine hos geldiniz. Isitme cihazlarimiz hakkinda detayli bilgi almak için çekinmeden bize yazin.
Subelerimiz