Designed & Powered by Ata Bilişim
Güzelyurt İşitme Cihazları
Güzelyurt İşitme Cihazları
Duyu organlarının tamamı bir araya gelerek, insanın konforlu bir yaşam sürmesinin önün açar. Görme, tat alma, koklama, hissetme ve işitme duyuları, bir insanın çevresini tam olarak algılamasını ve yaşamına yön vermesini sağlar. Bu duyulardan herhangi birinin kaybının düşüncesi bile, bir insanın rahatının kaçması için yeterlidir. Örneğin işitme kaybı yaşamak, iletişim kurma ve çevreyi algılama konularında büyük problemlere yol açar.
Kulak işitme cihazları bu tarz duyma kayıplarının tedavisinde senelerdir kullanılan cihazlar. Biz genel olarak bu cihazları kulak arkasına takılan, ten rengi cihazlar olarak biliyoruz. Fakat ilerleyen teknoloji sayesinde artık her tür işitme kaybına uygun cihazlar üretiliyor. Yaşanan kayıpların büyük bir çoğunluğu bu cihazlar sayesinde tedavi edilebiliyor.

İşitme Cihazı Neden Kullanılır
İşitme cihazlarını kullanmak için belirli şartları sağlıyor olmak gerekiyor. Bu şartlar cihazın türüne göre de farklılık gösterebiliyor. Dış ve orta kulakta yaşanan deformasyonlar, protez kulak gibi yeni yöntemlerle tedavi edilmektedir. İç kulak ve sinirlerde meydana gelen veya doğuştan var olan hasarlarda ise işitme cihazlarına başvurulur. Bireyin ses cihazı kullanabilmesi için ilk şart, kulaktaki problemin medikal tedavi veya ameliyat ile düzeltilemeyecek boyutta olmasıdır. Ameliyat ile düzeltilmesi çok riskli olan durumlarda da bu cihazlara başvurulur. Örneğin hafif ve orta düzey işitme kayıplarında kulak içi cihazlar kullanılabilir. Fakat bu cihazların küçük çocuklarda kullanımı sakıncalı görülür ve tavsiye edilmez.

Kıbrıs'ta İşitme Cihazı Temini Kıbrıs, işitme problemi yaşayanların uzun yıllardan beri büyük problemler ile karşılaştığı bir ülke. Basit bir işitme testi için bile yıllarca ülke dışına gidildiği için, burada işitme kaybı problemi yaşayanlar hala dermanı yurtdışında arıyorlar. Fakat Kıbrıs işitme cihazları temininin artık yapılabildiği bir lokasyon haline geldi. Üstelik hiçbir işe yaramayan ses yükselticiler değil, direkt olarak ithal ve sertifikalı ürünler temin edilebiliyor.
Örneğin Güzelyurt işitme cihazları temin edilebilen şehirlerden biri. Kıbrıs Ses olarak bunu sağlarken, insanların hastalıkların üstesinden kolaylıkla gelebilmesini amaçlıyoruz. Her probleme ve kişiye özel ürünleri temin ederek, Kıbrıs'ın bu problemini ortadan kaldırıyoruz.

Kıbrıs'ta İşitme Testi Yapılıyor mu
Kıbrıs'ta işitme cihazı teminini sağlamakla kalmıyoruz. Bunun yanında Kıbrıs işitme testi merkezimiz ile doğuştan gelen veya sonradan oluşan hasarların tespitini yapıyoruz. Özellikle ebeveynler için büyük bir problem olan işitme testi lokasyonu bulma meselesinin de bu şekilde önüne geçmiş oluyoruz.
Kıbrıs Ses olarak işitme testi, işitme cihazı temini ve daha pek çok konuda hizmetinizdeyiz. En basitinden işitme cihazı pili temin etmek için günlerce, hatta haftalarca harcadığınız mesaiye de bir son veriyoruz. Her türlü işitme probleminde size yardımcı oluyor, yaşam kalitenizi geri kazanmanızı amaçlıyoruz. Bize ulaşmak için tek yapmanız gereken anasayfamıza geri dönmek.
Kıbrıs Ses İşitme Cihazları Merkezi
Şht. Aygün Yusuf Sok. No:8, K.Kaymaklı / Lefkoşa
0533 842 8788 - 0542 889 5838

SSS
Kıbrıs Ses resmi web sitesine hoş geldiniz. İşitme cihazlarımız hakkında detaylı bilgi almak için çekinmeden bize yazın.